Secrid Cardprotector Fluted for Magsafe+ cashmere
Schrijf een review
Specificaties
Afmetingen en Inhoud
| Hoogte (cm) | 10.2 |
|---|---|
| Breedte (cm) | 6.3 |
| Diepte (cm) | 1.1 |
| Aantal pashouders | 6 |
Veiligheid
| Hoofdsluiting portemonnee | - |
|---|---|
| RFID | Ja |
Fysieke kenmerken
| Effen | |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Aluminium |
Geschikt voor
| Doelgroep | Volwassenen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Algemeen
| SKU | CFFM-CASHMERE+ |
|---|---|
| EAN | 8721077501635 |
| Merk | Secrid |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Serie | Fluted |
Productbeschrijving
Secrid Cardprotector Fluted for Magsafe+ cashmere
De Secrid Cardprotector Fluted for Magsafe+ in de kleur cashmere is een compacte en functionele oplossing voor het meenemen van je belangrijkste passen. Deze grijze kaarthouder is gemaakt van stevig aluminium en beschermt je pasjes tegen beschadigingen en ongewenst uitlezen. Door de Magsafe-toevoeging bevestig je de protector moeiteloos achter op je telefoon, waardoor je altijd alles op één plek bewaart.
- Hoogte: 10,2 cm
- Breedte: 6,3 cm
- Diepte: 1,1 cm
- Materiaal: Aluminium
- Capaciteit: 4 tot 6 pasjes
- Garantie: 2 jaar
Voordelen Secrid Cardprotector Fluted for Magsafe+ cashmere
Met deze pasjeshouder kies je voor optimaal gebruiksgemak. Het bekende mechanisme onderaan zorgt ervoor dat je pasjes met een vloeiende beweging trapsgewijs naar buiten komen. Je ziet direct welke kaart je nodig hebt, zonder te hoeven zoeken. De geribbelde 'fluted' textuur ziet er niet alleen modern uit, maar zorgt ook voor een prettige grip wanneer je de houder in je hand hebt. Dankzij de sterke magneten blijft de protector stevig op zijn plek zitten wanneer je hem op een geschikte telefoon of hoes klikt.
De kwaliteit van het materiaal garandeert dat je pasjes veilig zijn. Het aluminium voorkomt dat kaarten buigen of breken in je broekzak en fungeert als een schild tegen digitale diefstal. Omdat de houder signalen van buitenaf blokkeert, kunnen je bankpassen of ID-kaarten niet zomaar gescand worden. De stevige bouw van het mechanisme is uitvoerig getest en gaat duizenden bewegingen mee, waardoor het product een zeer lange levensduur heeft en niet snel vervangen hoeft te worden.
Onderhoudstips
Je houdt de aluminium Cardprotector in topconditie door deze af en toe af te nemen met een zachte, vochtige doek. Vermijd het gebruik van schurende middelen of chemische reinigers, omdat deze de afwerking kunnen beschadigen. Als er vuil in het mechanisme zit, kun je dit met wat lucht wegblazen of de houder kort spoelen met warm water. Zorg er wel voor dat de protector volledig droog is voordat je de pasjes weer terugplaatst.








